Przeskocz do treści

W naszej ofercie można znaleźć niejeden ciekawy pomysł na prezent dla dziecka. Jeżeli więc ktoś nie wie, co kupić na roczek, to my z przyjemnością podpowiemy. Prezentujemy ofertę wyjątkowych i niepowtarzalnych statuetek, które tworzymy z drewna. Uwagę przyciąga tu przede wszystkim stojący, duży napis „ROCZEK”. Efektownie też prezentuje się sam tekst, idealnie dopasowany do okoliczności. Tak wykonany prezent na roczek dla chłopca to gwarancja zadowolenia. Według tego wzoru może być wykonany prezent na roczek dla dziewczynki. Oferujemy personalizację.

Uwaga! Promocyjna cena – 20.00 zł + koszt wysyłki

co kupić na roczek

Wymiary: długość około 22 cm, wysokość około 23 cm. Podstawka: 23 cm x 7 cm. Wysokość liter ok 7 cm.

prezent na roczek dla dziewczynki

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

Prezent na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia. Jeżeli chcesz podesłać własne życzenia pamiętaj, aby imię dziecka znalazło się w treści.

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 20.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 2”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.

Wielu klientów pyta nas, co kupić chrześniakowi na roczek. Oto nasza propozycja. Oferujemy starannie wykonaną, drewnianą statuetkę w kształcie prezentu, która z pewnością będzie fantastycznym wyborem. Nasz prezent na roczek od chrzestnej został wykonany z wysokiej jakości drewna. Dopracowaliśmy go w najdrobniejszych szczegółach. Poza personalizacją oferujemy klientom kokardę w dowolnym kolorze – czerwonym, szarym lub złotym.

Uwaga! Promocyjna cena – 15.00 zł + koszt wysyłki

Co kupić chrześniakowi na roczek

Wymiary: długość około 16 cm, wysokość około 17 cm. Podstawka: 13 cm x 3 cm.

Prezent na roczek od chrzestnej

Dodatki mogą być w jednym z trzech kolorów: złoty, czerwony lub szary

Prezent na roczek

Dane potrzebne do realizacji: kolor dodatków, imię dziecka, życzenia (jeżeli mają być inne niż te, które są widoczne na zdjęciu) oraz osoba składająca życzenia

Zamówienie i kontakt: pracowniazaproszenpl@gmail.com
Cena za prezent na roczek: 15.00 zł + koszt wysyłki.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro – kliknij tutaj

Proszę w wiadomości e-mail zamieścić informację, że zamówienie dotyczy „prezent na roczek wzór 1”. Pamiętaj, że zamawiając przez wiadomość e-mail otrzymujesz w prezencie ozdobioną kopertę.

Zaproszenia na komunię dla dziewczynki wykonane w tak pięknym stylu wzbudzają coraz większe zainteresowanie wielu naszych klientów. Do ich produkcji wykorzystujemy dobrej jakości papier o stosownej gramaturze, dzięki czemu całe zaproszenie doskonale się komponuje. Zdobione starannie dobranym obrazkiem przedstawiającym dziewczynkę i inne motywy tematycznie powiązane z uroczystością sprawiają, że nasze zaproszenia na pierwszą komunię świętą są w stu procentach takie, jakie być powinny – ładne, eleganckie, proste, a mimo to modne i ciekawe.

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie. Trzeba więc pamiętać o najdrobniejszych szczegółach, aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem. Nie można zapomnieć o kartkach komunijnych i zaproszeniach. W swojej ofercie mamy ciekawe kartki na komunie, starannie wykonane i modne. Nasza oferta to również zaproszenie komunia. To ręcznie robione zaproszenia, które wykonujemy między innymi według danego wzoru. W produkcji wykorzystujemy papier ecru. Napis IHS wykonujemy w dwóch kolorach – złotym i srebrnym. Zapewniamy ciekawe elementy dekoracyjne, które wycinamy przy użyciu specjalnego narzędzia.

Przedstawiamy eleganckie zaproszenia na komunię świętą w modnym i ciekawym wzorze. Oferujemy zaproszenia zdobione efektownym wzorem. Widoczne wycięcia wykonujemy specjalnym urządzeniem, dzięki czemu są one wyraźne i starannie dopracowane. Dostarczamy zaproszenia na komunię ręcznie robione z najlepszej jakości papieru. Zaproszenia te zdobimy kolorową wstążką. Do wyboru są cztery kolory – biały, niebieski, różowy i złoty. W środku znajduje się specjalny tekst. Zapewniamy personalizację.

Dla chłopców oferujemy specjalne zaproszenia, tworzone według wzoru zaprojektowanego na podstawie ich oczekiwań. Chcemy, aby nasze wyroby, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem, w stu procentach podobały się zamawiającym. To dlatego zaproszenia na komunie dla chłopca, jakie wykonujemy, są zamawiane w coraz większych ilościach. Dostarczamy je klientom w konkurencyjnych cenach. Proponujemy zaproszenia tworzone z dobrych materiałów. Poza tym zaproszenia komunijne dla chłopca tworzone według tego wzoru są po prostu ładne.

Hasło zaproszenia komunijne wzory prowadzą do wielu ciekawych propozycji, w tym również do naszej oferty. Znaleźć w niej można oryginalne, proste, ale i zarazem eleganckie zaproszenia na komunię. Nasze wyroby idealnie pasują zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wykonujemy je z dobrej jakości materiałów, a to oznacza, że stosujemy w produkcji dobry, o odpowiedniej gramaturze papier i idealnie dopasowane dodatki. W pełnej naszej ofercie można znaleźć niejeden ciekawy wzór zaproszenia na komunię.

Tworzymy oryginalne zaproszenia na komunię ze zdjęciem przesłanym przez zamawiającego. Zapewniamy profesjonalne wykonanie i staranne wykończenie każdego zaproszenia. Zdjęcie jest otoczone efektownie wykonaną ramką, a drewniane narożniki proponujemy aż w trzech wersjach. Każdy więc znajdzie dla siebie odpowiednią. Zapewniamy pełną personalizację i pasującą do okoliczności treść. Oferujemy modne zaproszenia komunijne ze zdjęciem.

Prezentujemy modne, oryginalne, ciekawie wykończone zaproszenia komunijne, które podobają się nie tylko naszym klientom, ale też ich gościom. Oferujemy starannie wykonane zaproszenia, które mogą być jednocześnie trwałą pamiątką na długi, długi czas. Kiedy zbliża się komunia święta zaproszenia są tym elementem przygotowań, o którym nie można zapomnieć. Wszystkie zaproszenia wykonujemy na podstawie wybranego wzoru pod zamówienie. Tworzymy je w każdych ilościach. Wybierz nasze zaproszenia komunia to wydarzenie, które wymaga starannej organizacji.

W naszej ofercie każdy znajdzie idealne kartki komunijne dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Wykonane według tego wzoru wzbudzają szczególne zainteresowanie u naszych klientów, gdyż są wyrobami najwyższej jakości, starannie wykończonymi, powstałymi z dobrych materiałów. Dostarczamy kartki komunijne ręcznie robione, które wykonujemy z użyciem papieru o odpowiedniej gramaturze. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi wyrobami.