Przeskocz do treści

Zaproszenia komunijne – wzór 1

Zaproszenia komunijne prezentują się najlepiej, gdy są proste i zarazem eleganckie. Takie znajdziesz w naszej ofercie. Dostarczamy oryginalne, ręcznie robione zaproszenia komunijne, które tworzymy z użyciem wysokiej jakości papieru ozdobnego, kolorowych wstążek i profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu są takie wyjątkowe i dopracowane w szczegółach. Wielokrotnie składane, oryginalnie połączone w jedną całość, nadają się dla chłopców i dziewczynek. Zapewniamy możliwość samodzielnego wyboru tekstu, koloru wstążki i rodzaju czcionki.

zaproszenia komunijne

zaproszenia na komunię wzory

Możliwość wyboru dwóch wzorów etui, które widoczne są na poniższym zdjęciu

komunia święta zaproszenia

Standardowo zaproszenie ma wydrukowany obrazek "kielich z hostią". Pamiętaj, że możesz wypełnić dane tj. data i miejsce uroczystości, wpisać zaproszoną osobę itd. Szczegóły znajdziesz na dole strony.

kartki komunijne

Nie ma problemu, aby zmienić obrazek. Możesz również podesłać zdjęcie osoby, która ma zostać przyjęta. Podesłany materiał postaram się ładnie wkomponować w zaproszenie np: dodam ramkę, wyostrzę zdjęcie itp.

zaproszenia na komunię

Posiadam około 50 odcieni różnych wstążek satynowych. W zamówieniu poinformuj jakim kolorem mam ozdobić Twoje zaproszenie np: różowy, ciemny zielony, biały, jasny niebieski itd. Jeżeli nie będę miał odpowiedniego koloru to zamówię go.

Specyfikacja zaproszenia:
-zaproszenie rozłożone: 14,5 cm (szerokość), 20,9 cm (wysokość)
-zaproszenie złożone: 14,5 cm (szerokość), 7,9 cm (wysokość)
-rozmiar etui: 15 cm (szerokość), 8,4 cm (wysokość)
-fakturowany papier o gramaturze – 246g/m2 (idealny do zaproszeń)
-w cenie biała koperta C6 o gramaturze 80 g/m2 (możliwość ozdobienia koperty)
-wstążka o szerokości 12 mm – kolor wstążki do ustalenia indywidualnie
-na życzenie klienta możliwość wydrukowania zaproszenia w kolorze ecru

zaproszenia komunijne ręcznie robione

Dane, które potrzebuję do wypisania zaproszenia: lista gości (jeżeli miejsce ma zostać wykropkowane to prosiłbym również o informację), datę uroczystości, nazwę kościoła oraz miejsce gdzie zostanie wyprawione przyjęcie, imię dziecka, kolor wstążki, wzór obrazka na etui (możliwość podesłania własnego), ilość sztuk, ewentualne uwagi lub inne dane potrzebne do realizacji zamówienia. Proszę zaznaczyć w zamówieniu, że dotyczy "wzór komunijny 1".

Cena zaproszenia: 2,00 zł | Czas wykonania 5 dni roboczych
Zamówienie proszę złożyć na e-mail: pracowniazaproszenpl@gmail.com